Montáž oceľových konštrukcií

Projektovanie, výroba a montáž hál

Tím našich skúsených projektantov a konštruktérov vám navrhne oceľovú konštrukciu na mieru podľa vašich predstáv s dôrazom na spoľahlivosť, efektívnosť a vysokú kvalitu.

Vlastnou nákladnou dopravou dokážeme prepraviť štandardné aj nadrozmerné diely priamo z výrobnej haly na stavenisko, kde plynule zabezpečíme ich montáž.

Výroba oceľových konštrukcií na mieru

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je výroba oceľových stavebných konštrukcií na mieru pre široké spektrum priemyselných odvetví a dopravných stavieb. Efektívny, presný, a kvalitný proces výroby zabezpečujú tímy našich skúsených pracovníkov, pracujúcich s najmodernejším technologickým vybavením. Spoločnosť neustále inovuje investovaním do vlastného rozvoja obstarávaním moderných technológii, mechanizmov a softvérového vybavenia.

Návrh a projektová dokumentácia

Náš projekčný tím čerpá z dlhoročných praktických vedomostí. Priamy kontakt projektanta s výrobou a feedback z montáže má neoceniteľný vplyv na skúsenosti a ich aplikácia v projekte je neprehliadnuteľná na kvalite detailov a celkovej hodnote konštrukčného diela. Od predbežného a statického návrhu zabezpečujeme komplexné projekčné služby pre všetky stupne projektu, až po výrobnú a montážnu dokumentáciu.

Doprava a montáž

Máme skúsenosti s dopravou a montážnymi prácami nielen v rámci Slovenskej republiky, ale aj v rámci susedných krajín. Vysoká kvalita zrealizovaných stavieb je výsledkom dlhoročných skúseností našich montážnych pracovníkov, ktorí majú k dispozícii kvalitné a moderné strojné vybavenie a montážne mechanizmy, ako sú montážne plošiny a žeriavy pre rôzne manipulačné úrovne a zaťaženia. Okrem montáže oceľových konštrukcií sa zameriavame aj na inštaláciu strešných a fasádnych opláštení.

Výroba a dodávka montovaných garážov, opláštené sendvičovými panelmi.

Zobraziť referencie
nový článok