Zavolajte nám

+421 918 829 911

Otváracie hodiny

Po-Pia: 7:00 - 15:30

Adresa

Štitnická 3600, 048 01 Rožňava

Služby

Tím našich skúsených projektantov a konštruktérov Vám navrhne oceľovú konštrukciu podľa Vašich predstáv s dôrazom na spoľahlivosť, efektívnosť a vysokú kvalitu.
 
Vlastnou nákladnou dopravou dokážeme prepraviť štandardné aj nadrozmerné dielce priamo z výrobnej haly na stavenisko, kde plynule zabezpečíme ich montáž.

Výroba oceľových konštrukcií

Hlavnou činnosťou našej spoločnosti je výroba oceľových stavebných konštrukcií pre široké spektrum priemyselných odvetví a dopravných stavieb. Efektívny, presný a kvalitný proces výroby zabezpečujú tímy našich skúsených pracovníkov, pracujúcich s najmodernejším technologickým vybavením. Spoločnosť neustále inovuje investovaním do vlastného rozvoja obstarávaním moderných technológii, mechanizmov a softvérového vybavenia.

Návrh a projektová dokumentácia

Náš projekčný tím čerpá z dlhoročných praktických vedomostí. Priamy kontakt projektanta s výrobou a feedback z montáže má neoceniteľný vplyv na skúsenosti a ich aplikácia v projekte je neprehliadnuteľná na kvalite detailov a celkovej hodnote konštrukčného diela. Od predbežného a statického návrhu zabezpečujeme komplexné projekčné služby pre všetky stupne projektu až po výrobnú a montážnu dokumentáciu.

Doprava a montáž

Máme skúsenosti s dopravou a montážnymi prácami nielen v rámci Slovenskej republiky ale aj susedných krajín. Vysoká kvalita zrealizovaných stavieb je výsledkom dlhoročných skúseností našich montážnych pracovníkov, ktorí majú k dispozícii kvalitné a moderné strojné vybavenie a montážne mechanizmy, ako sú montážne plošiny a žeriavy pre rôzne manipulačné úrovne a zaťaženia. Okrem montáže oceľových konštrukcií sa zameriavame aj na inštaláciu strešných a fasádnych opláštení.

Medzi hlavné výrobné činnosti spoločnosti patrí predovšetkým:

Zabezpečujeme komplexnú výrobu od drobných náhradných dielov až po veľké celky, napr. plášte guľových mlynov, rotačných pecí, odkorňovacích bubnov a sušičov rôznych priemerov a mnoho inych zariadení. 
auranum logo
Výhody spoločnosti Auranum s.r.o.
Rekonštrukciou hál a ích opláštením znužujete prevádzkové náklady a umožníte objektom nové možnpsti využitia. Tak zýskate nie len nový a atraktyvni vshlad ale dosianete aj značnu usporu oproti výstavbe kompletneho noveho objektu.
 
Na opláštenie hál, striech a konštrukcií sa používaju sendvičové panely alebo trapézové plechy ktoré maju dokonalé teplne izolačné vlastnosti a trvácnosť povrchov.

Aké výhody prináša rekonštrukcia a zateplenie hál?

Zateplenie haly

Pri opláštení zateplenia objektu sa používajú panely od  renomovaných slovenských a rakúskych dodávateľov.  Tie vynikajú  vynikajúcim vlastnosťami a majú všetky  potrebné certifikáty. Okrem širokej škály štandardných farieb máte za príplatok na výber aj  iné atraktívne odtiene, napríklad také, ktoré si doladíte k svojím firemným farbám.  V ponuke sú aj rôzne prevedenia a povrchové úpravy, ktoré napodobňujú napríklad kameň či drevo.

Montované haly

Pre opláštenie nezateplenej haly sa používajú trapézové plechy. Materiál je pevný, trvanlivý a nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Nevyžaduje takmer žiadnu údržbu. Profily sa hodia na opláštenie veľkých plôch priemyselných stavieb, hál a podobne. K dispozícií je veľký výber farieb a prevedenia.

Kompletná výroba a montáž oceľových konštrukcií.

Sortiment a činnosti